אודות

גילה עיני - עורך דין לדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין

גילה עיני - עורך דין לגירושין ולדיני משפחה ומגשרת במודיעין

שלום, אני גילה עיני – עורך דין לדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין והסביבה. התא המשפחתי היה מאז ומתמיד עמוד התווך של החברה. במקביל להישגים מרשימים בתחומי המדינה והטכנולוגיה, התפתחה תרבות חברתית כאובה של סכסוכים בתא המשפחתי ולעתים אף עד כדי פירוקו. לדאבון הלב, כשבני משפחה נקלעים למשבר, בדרך כלל שולט הרגש ולא הרציונל.

זה הזמן בו נדרש מי מבני המשפחה לקבל יעוץ משפטי ובמיוחד מ- עורך דין לדיני משפחה ומגשרת .

קצת על עצמי

אני עו"ד גילה עיני בעלת המשרד מתמחה בתחום דיני משפחה , גירושין וגישור. התמחתי אצל שופט בית משפט לענייני משפחה, אני בעלת תואר שני במשפטים וחברה בפורום משפחה בלשכת עורכי הדין בישראל.  בנוסף, יש לי  ניסיון עשיר וידע רב בתחום העסקי כלכלי ובעברי שימשתי בתפקידי סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברות היי-טק בינלאומיות.
 

אמונתי היא כי במאבק אין מנצח ואין מפסיד.

לפיכך, אני דוגלת בגישה לפיה יש וראוי לנסות לנהל הליכי גישור ולסיים את הסכסוך באמצעות הסכם הוגן, בכך למזער את הפגיעה ולמנוע סכסוך משפחתי מכוער.

יחד עם זאת, כאשר לא ניתן להגיע להסכם עם הצד השני, אני מתחייבת לנהל את ההליך המשפטי הנדרש וכפי שנדרש ולהשיג ללקוחותיי את התוצאה הטובה ביותר עבורם. עבורי הצלחת הלקוח היא גם ההצלחה שלי.

במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בניהול משא ומתן ובהליכי גישור. יש לי יכולת מוכחת בקביעת האסטרטגיה החלופית הטובה ביותר וכן יישומה המלא עד להשגת המטרה. חשוב מכל, יש לי את היכולת לחשוב מחוץ לקופסה להקשיב, להכיל, ליזום ולהיות יצירתית בניהול משברים מורכבים וקשים הקיימים בסכסוכים בין בני משפחה. סגנון התנהלותי המקצועית והאמונה המלווה אותי, דוגלת במקצוענות, בכבוד, בנחישות, בהתמדה ובמצוינות.

ייצוג בבית הדין הרבני
גירושין
אפוטרופסות

ההתחייבות שלי כלפיך

אני מתחייבת ללוות את לקוחותיי במקצועיות וברגישות, תוך זמינות גבוהה במיוחד, אוזן קשבת ושירות אמין ואדיב. משרדי שם דגש על מתן מענה אישי ומביא לכל לקוחותי מקצוענות ברמה גבוהה במיוחד הן ביכולות בן אישיות יוצאות דופן והן ביכולות עסקיות וכלכליות – עד למתן פתרון כולל ומקיף בהתאם לנסיבות חייו וצרכיו של כל לקוח ולקוח. משרדי נותן מענה לכלל הסוגיות בדיני משפחה לרבות: ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני, גישור להסכם גירושין, הסכמי ממון, הליכי גירושין, משמורת,

משמורת משותפת, מזונות ילדים, מזונות אישה, ידועה בציבור, אפוטרופסות, אבהות, חלוקת רכוש, איזון משאבים, פרוק שיתוף, צוואות וירושות. כמו  כן, משרדי עובד בשיתוף פעולה עם מומחים המשלימים את מעטפת הייצוג בתחום המעמד האישי על כל רבדיו.

אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי או עומדים בפני הליך משפטי, אתם מוזמנים לתאם פגישת יעוץ ללא התחייבות.